У Станіславчику відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України

Дата: 21.08.2021 23:47

21 серпня біля Станіславчицького будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений 30-й річниці незалежності України.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова громади Леся Шаповал та староста села Іван Бакуменко. Вони  привітали присутніх з  найбільшим національним святом – Днем Незалежності України та побажали усім миру, злагоди, благополуччя, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненної праці заради кращого майбутнього!

Талановиті учасники художньої самодіяльності під керівництвом директора будинку культури Альони Бугайчук подарували глядачам змістовний концерт, у якому звучали пісні про Україну, про рідну землю, про маму, про кохання. Всім присутнім дуже сподобався виступ жіночого танцювального колективу «Веселі молодички». Гучними оплесками зустрічали глядачі пісні у виконанні Ірини Броварської та Любові Косачової. Додав настрою присутнім і виступ дитячого ансамблю «Заграва».  В ході свята всі мали можливість зробити памятні фото біля тематичної фотозони.

Наприкінці святкового концерту керівники громади подякували всім, хто був задіяний в проведенні свята та подарували невеликі подарунки.

Для всіх жителів та гостей села свято продовжилось святковою дискотекою.