Виїзний прийом Пенсійного фонду

Дата: 19.08.2021 10:31

18 серпня в відділі «Центр надання адміністративних послуг» головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №9 Головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області Людмила Ільніцька  провела виїзний прийом громадян та надала консультації щодо пенсійного забезпечення мешканців Матусівської громади.

Відвідувачам були надані консультації щодо перерахунку пенсії з 1 липня 2021 року, про встановлення надбавки «на догляд», про перехід на інший вид пенсії та інші.

Громадянам передпенсійного віку було запропоновано скористатися сучасними електронними сервісами вебпорталу Пенсійного фонду – «Пенсійний калькулятор», «Електронна трудова книжка» та «Автоматичне призначення пенсії за віком».