Звіт про роботу відділу ЦНАП Матусівської сільської ради за І півріччя 2021 року

Дата: 17.08.2021 11:06

У І півріччі 2021 року відділом «Центр надання адміністративних послуг» Матусівської сільської ради (далі – відділ ) прийнято 2181 звернення щодо отримання адміністративних послуг  та документів дозвільного характеру, а саме:

444 заяви на отримання житлової субсидії;

120 заяв про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу;

132 заяви з земельних питаннь;

20 заяв про надання відомостей  з ДЗК;

143 заяви на різні види державних соціальних допомог;

35 заяв на виділення матеріальної допомоги;

3 заяви на грошову компенсацію натуральної допомоги «Пакунок малюка»;

244 заяви реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання;

161 видача довідок про реєстрацію місця проживання;

394 видачі довідок про склад сімї;

137 заяв реєстрації нерухомості;

348  інші заяви;

Також надаються консультації особисто, в телефонному режимі та електронною поштою.

Послуги, які надаються через ЦНАП розширено шляхом укладання угоди про співпрацю з  Пенсійним фондом України у Черкаській області.

У квітні 2021 року відділ ЦНАП підключений та працює в програмному комплексі  «Реєстр територіальних громад», що є обов’язковим для територіальних громад.

Крім цього впроваджено комплексну послугу єМалятко.

Відділ користується програмним комплексом «Соціальна громада», який дозволяє опрацьовувати документи в електронному вигляді. Електронні копії документів, прийняті через „Соціальну громаду” одразу потрапляють до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, що скорочує  час прийняття рішення майже вдвічі.

Заяви з необхідними документами приймаються через ЦНАП виключно з формуванням електронної справи, та програмним комплексом «Вулик», який прискорює роботу адміністраторів відділу завдяки переходу до роботи з заявками громадян в електронному вигляді.

На даний час у відділі «Центр надання адміністративних послуг» можливо отримати 146 адміністративних послуг, які надаються через адміністраторів відділу.

Висловити свою думку щодо якості наданих адміністративних послуг громадяни мають можливість за допомогою скриньки для висловлення зауважень та пропозицій щодо роботи ЦНАП.

На офіційному сайті сільської ради в меню є закладка ЦНАП, в якій - 5 розділів про роботу Центру надання адміністративних послуг. Інформація на сайті постійно оновлюється.