Робота відеокамер транслюється на сайті громади

Дата: 12.08.2021 14:54

Нещодавно в рамках програми "Безпечна громада" в Матусові та Станіславчику встановили 5 камер відеоспостереження.  Сучасне обладнання змонтували на перехрестях з найбільшим рухом транспорту та біля важливих соціальних об’єктів. Усі 5 камер встановлені заради безпеки жителів громади та об’єднані в одну систему. Вони мають високу точність передачі зображення.     Інформація з відеокамер надходить до центру моніторингу.

Для того, щоб побачити роботу відеокамер в реальному часі, потрібно зайти на офіційний сайт Матусівської громади в закладку «Онлайн трансляція».

Сільська рада має надію, що відеонагляд допоможе підвищити рівень безпеки та зменшити кількість злочинів на території громади, тому  надалі планується встановлення ще трьох камер відеоспостереження.