Земельні питання – головна тема виїзної зустрічі

Дата: 30.07.2021 08:46

29 липня відбулась зустріч посадових осіб сільської ради з жителями вулиць Вишневої, Кооперативної, Берегової, Івана Богуна, Дружби с.Матусів.  Головна тема зустрічі – земельні питання, адже для населення вони є важливими і болючими. Наразі актуальним є питання оформлення у приватну власність  земельних ділянок, які знаходяться за межами села. Обговорюючи цю тему, представники органів місцевого самоврядування надали вичерпну відповідь і пояснили людям як насправді склалася ситуація.

Під час зустрічі на вулиці Заводській, Мар’янівській, Перемоги також обговорювали земельні питання та ряд інших, не менш важливих. Зокрема людей цікавили екологічні питання та функціонування освітніх, медичних  закладів громади.

Учасники зібрання приймали активну участь в обговоренні проблемних питань та шляхів їх вирішення, а також висловили побажання проводити такі зустрічі і в подальшому, адже вони є стимулом для співпраці органів місцевого самоврядування та мешканців громади і дають мотивацію для вирішення нагальних проблем громади. В свою чергу керівництво сільської ради завжди відкрите до конструктивного діалогу, адже співпраця і взаєморозуміння - запорука розвитку нашої громади!

Для отримання детальної інформації стосовно земельних питань звертайтесь за телефоном : +30980065766.