Шановні бухгалтери!

Дата: 16.07.2021 08:21

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

16 липня відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль цієї професії у сучасному суспільстві.

Вітаємо з професійним  святом   працівників бухгалтерських служб  всіх  підприємств, установ і організацій нашої громади. Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко взагалі уявити роботу будь-якої організації. Адже саме бухгалтери забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, що є  запорукою успішної і налагодженої діяльності установ нашої громади.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя, невичерпної енергії та наснаги для подальшої плідної праці та нових звершень.

З повагою керівництво,

виконавчий комітет

та депутатський корпус сільської ради