Останній пленарний тиждень

Дата: 14.07.2021 16:41

Останній пленарний тиждень і йдемо на канікули до 7 вересня. Сьогодні ухвалили такі найважливіші законопроєкти:

- про перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії з пропозиціями Президента;

ВККС – це своєрідне «кадрове агентство»: воно підбирає нових суддів, оцінює їхню профпридатність і переводить з одного суду до іншого. Коли ВККС знову сформують, можна продовжити реформу старих і укомплектувати нові суди.

-зробили крок до криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів;

Відтепер, за контрабанду товарів штрафуватимуть на 170-340 тис. грн. За контрабанду підакцизних товарів – 340-680 тис. грн або 3-6 років в’язниці. За недостовірне декларування товарів – 170-289 тис. грн.

-зробити крок до створення умов для е-резидентів реєструватися як ФОП та сплачувати податки в Україні, перебуваючи в іншій країні;

Законопроєкт дозволяє іноземцям та особам без громадянства, які набули статусу електронного резидента та зареєстрували себе фізичною особою-підприємцем, здійснювати підприємницьку діяльність та сплачувати податки в Україні, перебуваючи в іншій країні.

-запустили реформу «Укроборонпром»;

Законопроєкт запускає перетворення Державного концерну «Укроборонпром» в акціонерне товариство.

Також майже закінчили розгляд законопроєкту про оновлення Вищої ради правосуддя. Розглянули сьогодні 546 поправок з 747.

Легалізацію медичного канабісу Рада не підтримала, проєкт закону відправили на доопрацювання.

Зараз у нас засідання фракції.

#Стріхарський #ЗЕдепутат #слуганароду #народнийдепутат #ВерховнаРада