Розпочато заміну вікон

Дата: 14.07.2021 11:48

В освітніх закладах Матусівської громади розпочато  заміну вікон на енергозберігаючі. За кошти місцевого бюджету закуплено металопластикові вікна на суму 201918, 44 грн.

У НВК №1 буде встановлено 12 нових вікон - в кабінеті трудового навчання, бібліотеці та частково в коридорі на другому поверсі.

У НВК №2 замінять 12 вікон - в кабінеті історії, географії, зарубіжної та української літератури.

Роботи виконує ФОП Збризький Сергій Петрович, який став переможцем проведеного тендеру.

Таким чином в освітніх закладах буде замінена більша половина вікон, що дає можливість значно зменшити втрату тепла в приміщеннях.