27 червня – День молоді

Дата: 27.06.2021 12:29

Щорічно у літню пору року відзначається прекрасне свято – День молоді. Цього року День молоді припадає на 27 червня. Це свято натхнення, енергії й запалу, самоствердження та романтики.

Свято Дня молоді запроваджене з тим, щоб акцентувати на ролі молодих людей у розвитку та процвітанню суспільства, адже саме від них багато в чому залежить майбутнє.

День молоді – не просто веселе, розважальне свято. Воно ще й має ідеологічну складову, адже звертає увагу молоді на те, як найкраще реалізувати свій потенціал як для власного добробуту, так і світу загалом. Адже молодість – це не просто певний період у житті людини, а ще й особливий стан душі. Тому День молоді вважається святом творчості, енергії, пізнання та реалізації найсміливіших задумів.