Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні

Дата: 24.06.2021 11:33

Матусівська територіальна громада взяла участь у конкурсі, який  оголосила Асоціація міст України разом із Громадською організацією «Центр освітніх реформ Наші діти». Ми виграли цей конкурс у номінації «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні».

23 червня виконавчий директор Черкаського регіонального відділення АМУ Віталія Повісьмак передала сільському голові Лесі Шаповал Сертифікат на суму 500 тис. грн.  Матусівські навчальні заклади поповняться сучасними електронними освітніми ресурсами. У новому навчальному році 4 початкових класи по  7 освітніх галузях матимуть програмне забезпечення на кожен урок. Також 2 кабінети математики будуть мати програмне забезпечення для 5,6,7,8,9  класів згідно навчальних планів.

Щиро дякуємо виконавчому директору Асоціації Міст України Олександру Слобожану за увагу до сільських шкіл, турботу про сільських учнів.