Відбулася сесія

Дата: 19.06.2021 14:41

18 червня відбулась чергова 10 сесія 8 скликання Матусівської сільської ради. У роботі засідання взяли участь начальники відділів, структурних підрозділів сільської ради. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданні постійних комісій сільської ради.

• В ході роботи депутати внесли зміни до рішення від 22.12.2020р. №3-2/VIII «Про бюджет Матусівської територіальної громади на 2021 рік»
  • Розглянули 9 заяв щодо надання матеріальної допомоги, виділено 7000грн.
  • Про затвердження, об’язковим до встановлення Податковим кодексом України, податків та зборів які будуть уведенні в дію з наступного року: єдиний податок І-ІІ групи спрощеної системи оподаткування, податок за землю та орендну плату земельних ділянок, за нерухоме майно (відмінне від земельної ділянки), транспортний податок, туристичний збір, збір за місця паркування транспортних засобів.
  • Також було розглянуто 34 земельних питання.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання десятої  сесії восьмого скликання сільської ради пройшло злагоджено та організовано.