Довгожительку Матусова привітали з днем народження

Дата: 10.06.2021 10:54

09 червня жителька села Матусів Діна Іванівна Алдухова святкувала свій 92-ий день народження. З привітаннями та подарунками до іменинниці завітала голова громади Леся Шаповал та заступник голови Лідія Татарина.

Від імені мешканців усієї громади вони щиро привітали  Діну Іванівну з днем народження, побажали їй міцного здоров’я та оптимізму, довгих років життя та бадьорості духу. Присутні  відзначили, що довгожителіце історія нашої громади з життєвою мудрістю та багатим досвідом, незламністю, проявленою ще в роки юності під час воєнного лихоліття та в період післявоєнної відбудови країни.

Діна Іванівна подякувала за виявлену увагу і турботу, за теплі і щирі слова привітань.