Безробітним Шполянщини про  онлайн-платформу з профорієнтації «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Дата: 04.06.2021 15:05

Служба зайнятості відновила онлайн-профорієнтацію за допомогою спеціального сервісу - веб-базована  платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Система профорієнтаційного діагностування загальнодоступна.  Всі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у онлайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;

• виборі майбутнього напряму професійного навчання;

• оцінці власних здібностей;

• саморозвитку.

Інформацію щодо можливості скористатись такою послугою клієнти служби зайнятості отримують на інформаційних семінарах.  Пройти відповідне тестування можна за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити у браузері комп’ютера користувача та в приміщенні ЦЗ  на компютері вільного доступу.

Так, з моменту відновлення роботи сервісу фахівцями Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ було проведено 15 семінарів з наданням відповідної інформації. Одна з пошукачів роботи, Криворучко Анна, виявила бажання пройти тестування та дати оцінку власним здібностям безпосередньо на комп’ютері вільного доступу для клієнтів СЗ. Ще 10 клієнтів зацікавились можливістю пройти онлайн-тестування та отримали відповідні коди доступу.

Проходження всіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально  приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.