Єдиний урок безпеки дорожнього руху

Дата: 21.05.2021 11:03

Проблема безпеки дорожнього руху виникла із появою колеса та створенням транспортних засобів, які перевозили людей та вантажі. Зараз у світі щорічно майже 1,3 млн людей гине у дорожніх аваріях – більше 3000 людей на день – і більш, ніж половина цих людей не пересуваються автомобілем. Ще 20-50 млн чоловік у разі аварій зазнають травм. Щоб прожити свій вік без страшних пригод, потрібно змалку вивчати Правила дорожнього руху і завжди чітко їх виконувати.

19-21 травня в  школі відбувся  Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху присвячений темі «Безпечна дорога додому», який провели класні керівники  і вихователі разом з поліцейським громади Івановим В.Ю. Діти повторили Правила дорожнього руху, розглянули ситуативні задачі , склали пам’ятку  «Основні правила пішохода.» та « Поради учням, що слід робити аби уникнути ДТП» ,склали правильний порядок переходу дороги ,розіграли ситуацію «Як діяти при дорожньо-транспортній пригоді».

Заходи були проведені у рамках всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що відбувся за ініціативою ООН з 17 до 23 травня 2021 року.  Основною метою уроку безпеки дорожнього руху цього року є запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі. Безпека  вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо