УКРАЇНСЬКА БЕЗ КОРДОНІВ

Дата: 17.05.2021 15:24

УКРАЇНСЬКА БЕЗ КОРДОНІВ

Ми мусимо навчитися чути себе українцями - не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів.

І. Франко

"Соняшник" - це конкурс знавців та любителів рідної мови та літератури. Цього року, 03 березня, ХІІ Всеукраїнська  гра об'єднала у "соняшникову" родину 5 учнів 5-9 класів нашого закладу та їх координатора Дядю Валентину Миколаївну.. Конкурсні завдання мали три рівні складності. Завдань було 30, всі в тестовій формі. Родзинкою завдань для всіх були ребуси, які школярі  із задоволенням розв'язували. Діти з нетерпінням очікували результатів своєї участі, адже за підсумками гри вони могли отримати сертифікати різного рівня та оригінальні подарунки. І результати не забарилися! Учениця 5 класу Корецька Валерія зайняла І місце та отримала Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня . Учні 7 класу Косован Вікторія та 9 класу Броварська Ліза, Цьома Віталій, Сабадаш Ольга отримали Дипломи Всеукраїнського  рівня ІІ ступеня. Усі учасники отримали пам’ятні подарунки.Так тримати, наші юні друзі! Зичимо учасникам конкурсу творчої наснаги, яскравих ідей, нестандартних рішень та успіхів.

Збагачуймо свій кругозір! Пізнаваймо рідну культуру! Вивчаймо мову!!! Хай квітне "Соняшник" усім на радість!!!