З Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2021 19:50

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціноюціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Нехай нашими духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Ми памятаємо та з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський корпус сільської ради