День цивільного захисту

Дата: 07.05.2021 08:44

З метою вдосконалення теоретичних знань із цивільного захисту, практичних навичок та дій в умовах надзвичайних ситуацій 29 квітня 2021 року в закладі проведено День цивільного захисту.

За планом комплексного об’єктового тренування були відпрацьовані дії: евакуація учнів, працівників школи при виникненні надзвичайних ситуацій та сигналу «Пожежна тривога»

Класні керівники 1-11-х класів протягом тижня проводили години спілкування на теми: «Небезпечні знахідки», «Природні загрози».На допомогу класним керівникам у бібліотеці було організовано тематичну виставку матеріалів щодо ЦЗ та матеріалів, присвячених  річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

День цивільного захисту в школі проведений на належному рівні. Основні цілі та завдання Дня ЦЗ виконані.  Усі передбачені планом заходи також виконано.