Просимо не приносити пластикові, штучні квіти на кладовища

Дата: 05.05.2021 10:05

Напередодні поминальних днів, впорядковуючи могили померлих, ми часто оздоблюємо їх  штучними  квітами,  які  насправді не несуть жодної церковної чи богословської символіки і не мають нічого спільного із вшануванням померлих.

Пластикові квіти ще на етапі виготовлення сировини мають негативні наслідки для екології. Після використання їх просто спалюють, спричиняючи виділення численних токсичних речовин, зокрема діоксин, який дуже шкідливий для довкілля та небезпечний для здоров’я і життя людей.

Пам’ятаймо, що наші вчинки є прикладом для наслідування прийдешніх поколінь і саме від нас залежить, який спадок залишимо нашому майбутньому. Саме тому звертаємось до жителів громади  з проханням відмовитися від пластикової поминальної атрибутики на кладовищах.

Виражаючи свою пам’ять і шану померлим, маємо приносити не мертві пластикові вінки та квіти, а насаджувати живі.

Наперед вдячні за розуміння!

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський корпус сільської ради