Взяли участь у конкурсі та отримали III місце

Дата: 27.04.2021 09:58

За підсумками обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс учителі Матусівського НВК №2 Юлія Сокур та Любов Горбенко посіли III місце та  отримали дипломи управління і науки Черкаської обласної державної адміністрації, сертифікати про підвищення кваліфікації.

Юлія Сокур, учитель зарубіжної літератури, представляла на конкурсі  електронний освітній ресурс із теми «Дидактичний матеріал до уроків зарубіжної літератури у 5-7 класах». Любов Горбенко, директор Матусівського НВК№2, створила електронний освітній ресурс із теми «Охорона праці та пожежна безпека в закладах загальної середньої освіти».

Конкурс проводився з метою розвитку інформаційно- комунікаційного освітнього простору, навчально-методичного забезпечення системи дистанційного навчання, підвищення ефективності впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій  в освітній процес закладів освіти області, формування цифрових компетентностей педагогічних працівників.

Щиро вітаємо наших вчителів та бажаємо і надалі нових творчих ідей, професійного зростання та міцного здоров’я!