І ЧУЖОМУ НАУЧАЙСЯ, Й СВОГО НЕ ЦУРАЙСЯ

Дата: 26.04.2021 10:41

Перефраз відомої фрази Т.Шевченка став девізом для учасників ХІ Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови серед учнів Станіславчицького НВК. У цьому році бажаючих перевірити свої знання мови відомих англійського класика Вільяма Шекспіра побільшало. Стовідсотково учні 9 класу Броварська Ліза, Цьома Віталій, Хитенко Руслан, Полтавець Євгеній, Сабадаш Ольга, Воронцова Даша, учні 7 класу Косован Віка, Рудоман Влада, п»ятикласники Корецька Лєра, Шульга Ксюша, Єфімчук Ярослав , Хитенко Богдан та учні 4 класу Бугайчук Артем, Хитенко Ліна , Атаманенко Діма – ось ці учні, яким підкоряється англійська мова. Символічно, що сертифікати і подарунки вони отримали 23 квітня саме в день англійської мови. Як тут не згадати відомі слова Кобзаря? Успіхів вам, учні, у нелегкій стежині пошуків мовної істини!