ЗЕМЛЯ- НАШ ДІМ І МИ ГОСПОДАРІ У НІМ!

Дата: 26.04.2021 10:39

Кожного року з наближенням тепла у справжніх господарів додається турбот: прибрати в господі, в дворі, дати лад на городі і в полі…От і в учнів та працівників нашого закладу турбот у квітні- хоч відбавляй! Ще б пак- хочеться до настання тепла прибрати свою домівку- рідну школу-  і допомогти селу стати привабливим. Тож цього року «шкільні суботники» перейшли в «сільські», адже і учні, і учителі та працівники закладу завзято працювали по благоустрою не лише шкільного подвір»я, а й біля території сільського ставка, кладовища та пам»ятника жертвам голодомору. Замітали, загрібали, сапали,висаджували саджанці кущів, вивозили непотрібне гілля. Працювали дружно, завзято і злагоджено, адже наш Станіславчик –прекрасне і затишне місце, де легко працюється і навчається.