22 квітня – Всесвітній день Землі

Дата: 23.04.2021 14:05

Свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше день Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Цього року відзначається 51-ий День Землі, слоганом якого являється "Відродити нашу Землю".

Отож, і учні  НВК № 1 взяли участь у святкуванні. Вчителі природничих дисциплін провели "Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін" Планета - наш дім " для учнів 7-8класів, учні молодших класів взяли участь у заходах " День народження Землі" і конкурсі малюнків на асфальті. А для учнів старшої школи було організовано урок-мандрівку "Краєвиди Матусова"