Благоустрій села Станіславчик продовжується

Дата: 19.04.2021 14:30

У Станіславчику стало доброю традицією навесні проводити заходи з благоустрою території села. Активні жителі організовуються і проводять суботники в місцях, які потребують приведення до порядку.

18 квітня зібралися і дружно працювали Тетяна Гончаренко, Інна Корецька, Ліза, Наталія та Сергій Броварські, Світлана та Олег Борони, Валентина та Микола Нарадьки, Марина та Сергій Денисенки, сім’я Дядів -  Людмила, Карина, Василь та найменший помічник Ромчик, який справно брався за будь-яку роботу на рівні з дорослими. Під час спільної праці привели до порядку територію біля будівлі колишньої пошти та дитячого садка. За дружнім спілкуванням і працюється легко, тож результат роботи говорить сам за себе.

Дуже дякуємо всім, хто взяв участь у заході і зробив вул. Центральну чистішою та привабливішою.