Відбувся суботник по прибиранню території біля Станіславчицького будинку культури

Дата: 12.04.2021 10:23

В прибиранні, яке відбулося11 квітня, взяли участь жителі села: Інна Корецька, Валентина та Микола Нарадьки, Марина та Сергій Денисенки, Наталія та Сергій Броварські, Людмила та Василь Дяді. Учасники суботнику згребли листя, вирізали сухе гілля та кущі.  Працювали з натхненням та в піднесеному настрої. Результати  праці ще раз довели, що спільна робота – запорука успіху в будь-яких починаннях.

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, і ми щиро вдячні кожному, хто долучається до організації та безпосередньо самих заходів з прибирання своїх населених пунктів.