ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!

Дата: 10.04.2021 10:20

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє ,почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. Цьому підпорядкований Всесвітній день здоров'я , який відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року. День здоров`я  у нашій школі – це завжди веселий активний захід, який подобається усім школярам та працівникам. Напередодні Всесвітнього дня здоров»я учні Станіславчицького НВК разом з учителем фізкультури Волошиним В.А. провели загальношкільні змагання з тенісу серед юнаків та дівчат. Переможцями стали Полтавець Євгеній та Косован Вікторія ( І місце), Рудоман  Владислава та Хитенко Руслан ( ІІ місце) і Камінський Богдан та Шульга Ксенія ( ІІІ місце). А 7 квітня веселий флешмоб «Живи активно!» зібрав учителів, учнів, вихованців дитсадка  і працівників школи у шкільному фойє. Під запальну музику кожен учасник виконував спортивні рухи , які перепліталися із танцювальними. В кінці флешмобу усі присутні  проголосили гасло «Ми обираємо здоров»я. Приєднуйся!»  і побажали   усім найголовнішого - здоров’я, тим, хто хворіє - якнайшвидшого одужання, і завжди бути здоровими і життєрадісними!