День птахів

Дата: 06.04.2021 08:25

Щовесни починаючи з 1906 року після підписання та набуття чинності Міжнародної конвенції з охорони птахів 1 квітня на всій земній кулі відзначають екологічне свято – Міжнародний день птахів.

За доброю традицією в Матусівському НВК №1 відбулися заходи приурочені цим датам. Так для учнів 7 та 8 класів було проведено інтелектуальну гру  «Пташині  перегони»». Рухаючись по станціях: Орнітологічна, Загадкова, Наукова,  Літературна Театральна, Художня, школярі показали знання з  поведінки, біологічних особливостей  птахів, народних прикмет, прислів’їв, загадок про них, проявили вміння довести свою думку, театралізувати, малювати, розгадати. Найшвидше подолавши перешкоди і набравши найбільше балів, І місце виборола команда учнів 7 класу.  Звання кращих орнітологів одержали учні Бурдасова Ельвіра  та  Берестова Софія, які були нагороджені медалями «Мудрої сови».

Адміністрація та учнівський колектив нашого навчального закладу запрошує всіх небайдужих громадян, організацій, школярів щороку відзначати День зустрічі птахів і закликає охороняти пернатих. Турбота про птахів — це не тільки екологічна проблема. Адже, це частинка нашого життя, нашої культури, більше того — нашого світогляду, нашого світовідчуття… Бо навіть мову українську порівнюють зі солов’їною!