ПТАШЕЧКИ,МИ ВАС ЛЮБИМО

Дата: 05.04.2021 08:32

Птахів люди  зустрічали  по-різному, але завжди радісно. Вважалося, що саме  вони несли на своїх крилах тепло, надію на сонечко, урожай та краще життя. Здавалося, що від людського очікування прискорювалося танення снігу, скресання льоду на водоймах, розпускалися бруньки, закликаючи повернутися додому перелітніх птахів – журавлів, сов, жайворонків, лелек, лебедів, шпаків, соловейків, синичок, ластівочок. От  учні Станіславчицького НВК і вирішили продемонструвати свою любов до птахів та радість від зустрічі з ними виготовленням годівничок. Першими свої шедеври виготовили учні 1, 4 та 5 класів Атаманенки Діма і Володя, Грабович Діма, Хитенко Ліна, Бугайчук Артем, Сабадаш Коля ,Єфімчук Ярослав та Хитенко Богдан. А наступного дня птички дякували Рудоман Владі, Камінському Богдану та Косачовій Наташі із 7 класу. Учні 9 класу виготовили годівничку колективно, а учениця цього ж класу Броварська Ліза разом з братиком Ванею, який відвідує дитячий садок, виготовили годівничку ще й  від себе. «Сімейну» годівничку приготувала і Косован Віка (7 клас) разом з братом Сергієм, випускником нашої школи. Годівнички вийшли оригінальні, практичні. Деякі «пташині  їдальні» можна і взагалі назвати дизайнерськими: вони оздоблені розписами та  ще й  стилізовані під людські хатки. Усі годівнички  ми розмістили на шкільному подвір’ї поряд із шпаківнями: нехай люди  милуються і не забувають, що братів наших менших потрібно любити й оберігати.