1 квітня - Міжнародний день птахів

Дата: 05.04.2021 08:29

1 квітня - Міжнародний день птахів Невід’ємною частиною нашого життя є птахи. Вони поширені скрізь, де є на землі сприятливі умови для їхнього життя. На земній кулі їх налічується 8 тисяч 700 видів, а в нашій країні майже 770 видів. Сьогодні наступила пора, коли знову, вже в котрий раз, іде велике переселення птахів на батьківщину. На шляху їх чекають перешкоди й біди. Але ніщо не може зупинити густі потоки крилатих мандрівників. Через тумани і всі перешкоди летять вони на батьківщину, до своїх гнізд, несучи на своїх втомлених крилах весну. Цей день учні 3-4 класів присвятили маленьким друзям: розвішали на деревах пташині будиночки, влаштовують безоплатні їдальні для милих гостей, провели свята зустрічі з птахами. Оберігати природу ... Оберігати оточуюче середовище. Ці слова сьогодні ми чуємо все частіше. Любов до природи – це і любов до Батьківщини, до свого народу. Це наш світогляд, наша мораль, весь спосіб нашого життя.