Ініціативна група обговорила діяльність Молодіжної ради

Дата: 30.03.2021 08:21

Молодіжна рада – це молодіжний консультативно-дорадчий орган, представницький орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

30 березня відбулось зібрання ініціативної групи у складі: Кирилюк Микола, Гайдаш Ярослав, Шаповал Валентин, Бугайчук Альона, Денисенко Яна, Головкіна Катерина, Данилко В’ячеслав щодо діяльності Молодіжної ради Матусівської територіальної громади.

Члени ініціативної групи обговорили питання, які стосуються Молодіжної ради, а саме:

Для участі в установчих зборах та можливості бути членом Молодіжної ради до ініціативної групи подається заява у формі визначеній ініціативною групою.

До заяви додаються:

• автобіографія;
  • творчі ідеї щодо розвитку громади.

Відповідальна особа в Матусові Микола Кирилюк - тел. 0965420865; в Станіславчику Альона Бугайчук - тел. 0968589082.

Список кандидатів до складу Молодіжної ради, які братимуть участь в установчих зборах, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, погоджена з сільською радою, буде оприлюднена не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному сайті сільської ради.