ДЕНЬ ЩАСТЯ

Дата: 22.03.2021 12:20

20 березня офіційно визнано Днем щастя в світі. Що  таке щастя, мабуть, запитувала себе кожна людина хоча б раз у житті. Для одних щастя – це любов, інші вважають, що добробут та гроші, треті кажуть, що здоров’я та життя. Учні Станіславчицького НВК   створили свій  рецепт щастя. Разом з класними керівниками вони  відвідали віртуальну  сонячну галявинку  щастя, де  висловили  своє бачення цього радісного почуття . Щастям вони важають СІМ»Ю, ЗДОРОВ»Я, ЛЮБОВ,ПРОФЕСІЮ,ШКОЛУ І МИР.  Молодші школярі  декламували щасливі вірші, а старша аудиторія ділилася досвідом, як радіти кожній хвилині життя! Для  усіх учнів провели  бесіду-пораду «Як бути щасливим». В ході заходу діти  прослухали легенду про щастя, згадали прислів’я та приказки про щастя,  малювали обличчя щасливих людей та заповнювали листівки- щасливки. По закінченню кожен учень  отримав смайлик  та символічну підкову на щастя, яку розфарбували на свій лад , а усім працівникам школи учні подарували сонечка з побажанням щастя.

До речі, в Україні 7 населених пунктів мають похідну назву від цього найкращого почуття. Зокрема, в Україні є село Щасливе Бахчисарайського району в Криму, село Щасливе, Стрийський район (Львівська область), таке ж село в Київській області, Кіровоградській, Закарпатській та Запорізькій. Також є сумнозвісне місто в Луганській області – Щастя.