Шановні працівники комунального підприємства «Відродження»!

Дата: 19.03.2021 14:51

Сердечно вітаємо вас із професійним святом -  Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Із нагоди професійного свята висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя! Дякуємо за клопітку, але вкрай необхідну роботу, яку ви виконуєте  на благо людей!

Від щирого серця бажаємо вам та  вашим родинам міцного здоров’я і добробуту, миру і злагоди, впевненості у завтрашньому дні і професійних здобутків. Хай кожен наступний рік додає вам оптимізму, відчуття задоволення, бадьорості духу і достатку. Хай ваша праця приносить оточуючим втіху, а докладені вами професійні зусилля винагороджуються людською довірою і повагою!