І РОЗВАЖИЛИСЬ, І ПОВЧИЛИСЬ

Дата: 18.03.2021 11:44

Щороку 17 березня  в Ірландії відзначають національне свято - День святого Патріка. Завдяки  веселим традиціям  і незвичайним  символам  воно  стало  широко відомим в усьому світі.  Ірландський жарт говорить, що в цей день кожен може стати ірландцем, якщо тільки захоче.

За народною  традицією це свято прийнято зустрічати в зеленому одязі (зелений – колір весни). Можна  також прикрасити свій костюм живою або стилізованою гілочкою трилисника . Ще один символ свята – лепрекони.  Це маленькі рудобороді  кумедні персонажі, яких  можна назвати аналогами наших гномів. Про усі ці пізнавальні цікавинки змогли дізнатися учні Станіславчицького НВК, які і захотіли стати “ Irish a bit “(«трішечки ірландцями»). Кожен отримав символічну емблему, за бажанням – і малюночок на щічку. Поки учні 1 та 4 класів вправно розфарбовували веселих лепрекенів та трилисники- неодмінні атрибути цього веселого свята- учні 5-9 класів, розділившись на дві команди – «Лепрекен» і «Трилисник» продемонстрували свої знання з англійської мови. Веселі римовки, загадки, захоплюючі ребуси та конкурси створили невимушену  робочу атмосферу . Сумно не було нікому. Переможницею  одноголосно стали учениця 5 класу Корецька Валерія і учень 9 класу Полтавець Євгеній. Насамкінець учні переглянули відеофільм «День святого Патріка – традиції святкування»,подякували учителям Тихоновській Г.В., Заріцькій В.І. та Бобошко Л.І. і зізнались, що бути ірландцями не так і погано, але не надовго, бо ми любимо свою Україну. Що ж, підтвердженням учнівських слів є цитата відомого Кобзаря «І чужого научайтесь, й свого не цурайтесь».