14 березня – День українського добровольця

Дата: 12.03.2021 11:51

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Напередодні цього пам’ятного дня представники громади, вчителі та учні старших класів  вшанували пам'ять полеглих воїнів  АТО  Сергія Лифаря, Олександра Лінчевського, Руслана Панченка. Юнаки поклали квіти до могил героїв та разом з усіма присутніми схилили голови в скорботі під час хвилини мовчання.

Щира шана усім нашим землякам-волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. Вічна слава полеглим добровольцям! Сили та терпіння тим, хто продовжує боротьбу! Слава Україні!