Геній україського народу

Дата: 11.03.2021 15:23

Тарас Шевченко для кожного свідомого українця – не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот та один з найбільших революціонерів нашого народу. Адже справді майже кожна сторінка «Кобзаря» – це палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд усякої неправди і неволі, рішучий осуд насильства, релігійного лицемірства і соціальної несправедливості. І хоч минуло вже 207 років від дня його появи на світ, а значущість цієї постаті та його слів абсолютно не зменшилася.

Щоб вшанувати пам'ять великого українця було проведено ряд заходів під гаслом "Єднаймо душі словом Кобзаря" , серед яких літературні години "Геній українського народу" для учнів молодшої школи, літературний батл "На струнах кобзаревої душі" між учнями та педагогами, веб-квест "Шлях до Тараса" (8-11 класи). Дошкільнята познайомились з творчістю Шевченка та виконали ілюстрації до його творів.  Колектив закладу приєднався до челенжу #Шевченку_207.