Свято весни

Дата: 09.03.2021 10:12

У переддень 8 Березня у школі панував особливий святковий настрій, адже саме тут чи не найбільший колектив жінок, а також дівчаток-учениць. У кожному класі хлопчики вітали своїх чарівних однокласниць, у молодших класах відбулись святкові заходи для матусь та бабусь, а учні 5-6 класу вітали своїх дівчат розважальною програмою "Справжні джентльмени". Старшокласники свято провели зовсім в іншому форматі. Витонченість  та ніжність вони замінили жартами, інсценівками та танцювальними флеш-мобами, провівши захід у стилі  «Ліги сміху».

Тож, любі жінки і дівчата, вітаємо Вас зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений радістю, захопленням, любов'ю і турботою. Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою та гарного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте і отримуйте чудові враження. Ви чарівні! Зі святом!