Дорогі жінки!

Дата: 08.03.2021 09:50

Щиро вітаємо вас з чудовим весняним святом – 8 Березня!
    Милі, чарівні, чуйні, мудрі жительки Матусівської громади – кожна з вас особлива, випромінює сяйво і квітне любов’ю. Ви прикрашаєте світ, наповнюєте його теплом і добром. Своїм інтелектом і працею, своєю волею і наполегливістю ви перетворюєте його на краще, робите більш досконалим і справедливим. Ніжність і душевна витонченість поєднуються у вас із незламністю і міцністю характеру, твердістю у відстоюванні людських прав і свобод.
    Хочеться побажати, щоб наші жінки щоденно, щохвилинно відчували себе найкрасивішими, найкращими в світі, бо це – справжня правда! Хай перші промені весни принесуть вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, ніжні слова коханих, увагу та піклування близьких людей. Адже якими б життєвими шляхами ми не ходили, - мамині слова – найважливіші, обійми коханої – найбажаніші, посмішки донечок – найсвітліші! Все найкраще, що є у нашому житті, всі досягнення, які мають чоловіки, - це завдяки вам, жінки.
З прекрасним святом, яке порівнюється лише із ніжністю - весни, любові та краси!

З повагою керівництво, виконавчий комітет
та депутатський корпус сільської ради