Жительку громади привітали з 90-річним ювілеєм

Дата: 05.03.2021 11:13

05 березня жителька села Матусів Анастасія Іванівна Іващенко зустріла 90-річний ювілей. З нагоди такої поважної дати до іменинниці  з теплими словами привітань і побажаннями здоров’я, довголіття та добробуту завітала голова громади Леся Шаповал та працівники сільської ради.

Народилася Анастасія Іванівна в багатодітній сім’ї. На її долю випали страхіття голодоморів, Друга світова війна , період відбудови.   Все життя вона важко працювала спочатку в колгоспі, потім  на Матусівському  цукровому заводі. Має двох дітей,  двох онуків та трьох правнуків.     Життєвий шлях іменинниці був нелегким.  Та не дивлячись на всі виклики, Анастасія Іванівна зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з  родиною та односельчанами. Завжди усміхнена і привітна. Дякуючи гостям за вітання, іменинниця сказала, що саме любов до людей та праці дарує довголіття.