МАСНИЦЯ, ПРИГОЩАЙ, ВСІМ МЛИНЦІ РОЗДАВАЙ!

Дата: 01.03.2021 16:18

Неможливо уявити завершення зими без традиційного тижня  Масниці, за який кожен справжній українець встигає з'їсти таку кількість смачних млинців, що  вистачить на весь рік. Масницю прийнято зустрічати дружно і весело, обов»язково напекти смачних млинців і пригощати ними рідних і друзів. Конкретної дати відзначення цього веселого свята немає, але саме під час Масниці ми проводжаємо холодну зиму і зустрічаємо теплу, сонячну весну. Наша школа не стала осторонь цієї гарної традиції, бо вже котрий рік поспіль ми проводжаємо зиму в останній день лютого. У п'ятницю, 26 лютого, учні, учителі, працівники школи провели радісне свято шкільної Масниці . З піснями-веснянками, іграми , обов»язковим спалюванням опудала - і звичайно ж, з щирими і веселими привітаннями та смачнющими млинцями!