А Сотню вже зустріли небеса.

Дата: 22.02.2021 15:09

20 лютого в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у нашому НВК було проведено ряд заходів: перегляд документальних фільмів "Зима, що нас змінила", уроки мужності для 5-8класів "Уклонимося низько до землі тим, хто у серці буде вічно жити", патріотичні години для учнів 9-11класів "Небесна Сотня у вирій полетіла", уроки пам'яті "Лицарі Небесної Сотні" для молодшої школи, жива інсталяція "Ангели пам'яті". Окрему подяку за участь у оформленні інсталяції висловлюємо Коломійцю Артему(4клас) та Колодочковій Маргариті(9клас)