19 лютого відбулась позачергова шоста сесія восьмого скликання Матусівської сільської ради

Дата: 22.02.2021 08:21

На сесії розглянуто 39 питань, з яких 19 - загальні, 20 - земельні. На початку роботи сесії депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав життя за територіальну цілісність України під час Революції Гідності та війни з ворогом на сході держави.

Всі питання порядку денного попередньо розглядались на засіданнях постійних комісій.

Депутати розглянули і затвердили звіт про виконання   бюджету Матусівської сільської ради за 2020 рік, внесли зміни до рішення сесії № 3-2/VIII від  22.12.2021р, розділили вільні залишки, які сформувались на кінець бюджетного періоду 2020р. у сумі 2566000грн.

Також депутати затвердили ряд Положень: підтримки та розвитку комунального підприємства «Відродження»; про тендерний комітет Матусівської сільської ради; про виявлення, взяття на облік безхазяйного майна та прийняття такого майна у комунальну власність Матусівської сільської ради; про преміювання керівників та працівників комунальних підприємств.

Депутати надали матеріальну допомогу жителям громади на загальну суму   12000  грн, в тому числі 10 000 грн Бойчуку Владиславу, який проходить військову службу  в лавах Збройних Сил України за контрактом.

Також депутати розглянули питання оренди приміщень комунальної власності.

По всіх питаннях, які виносились на розгляд сесії прийнято рішення, по одному земельному питанні рішення не прийнято. Приємно повідомити, що виділено земельні ділянки 2 учасникам АТО загальною площею 3,75 га.