Річниця проекту «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 18.02.2021 18:44

Минув рік, як Матусівська територіальна громада має свого поліцейського офіцера – це стало можливим  завдяки участі  в проекті «Поліцейський офіцер громади».

18 лютого керівництво Головного Управління Національної Поліції в Черкаській області підвело підсумки спільної, злагодженої, а головне – ефективної діяльності поліцейських офіцерів громади та голів  територіальних громад.

Поліцейський офіцер Матусівської територіальної громади Вадим Іванов  відзначений подякою, з нагоди річниці запуску проекту, за зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у підтримання правопорядку та вирішення безпекових проблем територіальної громади.

Під час заходів були озвучені також щирі слова вдячності головам територіальних громад, які були присутні на урочистостях, за всебічну підтримку та допомогу.