Вітаємо директора Публічної бібліотеки Матусівської громади Надію Коваль з Днем народження!

Дата: 11.02.2021 09:20

Шановна Надіє Іванівно!

Керівництво та колектив сільської ради щиро вітають Вас зі святом. Нехай Ваше життя осяює любов рідних, міцне здоров`я допомагає втілювати всі задуми, чарівне натхнення дарує нові творчі ідеї! Ваша мудрість, професіоналізм і працелюбність, безмежна відданість рідному краю та односельчанам, щирість, порядність і неймовірна доброзичливість викликають глибоку повагу та захват! Зичимо Вам невичерпної наснаги на добрі справи, вірних людей в оточенні, радісних емоцій і приємний подій щодня. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас і вашої родини!