Зі снігом боролися разом

Дата: 10.02.2021 08:21

Погіршення погодних умов, які відбулися на минулому тижні, привели до  ускладнення руху транспортних засобів на дорогах. Снігопади стали справжнім випробуванням на спроможність реагувати в складних ситуаціях.

Комунальне підприємство громади має дві одиниці техніки, і вони не встигають одночасно розчистити всі дороги, тож  до роботи по розчищенню снігу відразу ж долучилися всі, хто мав можливість допомогти. Старалися і водії, і фермерські господарства, і працівники КП «Відродження», враховуючи жінок, які розчищали ті місця, де не брала техніка.

Матусівська сільська рада дякує всім, хто не залишився осторонь і долучився до розчистки доріг в населених пунктах громади, а жителям дякує за терпіння та розуміння.