ТАК ТРИМАТИ!

Дата: 01.02.2021 15:31

Нинішній рік, як і минулий, несе чимало сюрпризів для кожного – як позитивних, так і не зовсім. Чимало з них торкають і освітянську галузь як от  дистанційне навчання, а це і проведення конкурсів і олімпіад  не лише Всеукраїнського, а й обласного та районного рівнів. Учні Станіславчицького НВК , як і інших шкіл, не мали змоги взяти участь в ІІ етапі предметних олімпіад офлайн, проте вихід знайшли. Онлайн- школа в рамках Всеукраїнського освітнього проекту «На урок» оголосила проведення олімпіад для учнів 5-11 класів з усіх предметів шкільної програми. Учениці 5 класу Шульга Ксенія, 7 класу Косован Вікторія, 9 класу Сабадаш  Ольга та Воронцова Дарина вирішили спробувати свої сили.  Вимоги були непростими: фіксований час для виконання роботи, неможливість «проконсультуватися» з Інтернетом ( вихід з курсу фіксувався), хвилювання… Та дівчатка справилися. І результат не забарився! Шульга Ксенія отримала диплом ІІ ступеня за перемогу в олімпіаді з математики; Воронцова Дарина отримала сертифікат теж за участь у олімпіаді з математики; Сабадаш Ольга здобула сертифікат за участь в олімпіадах з англійської мови та математики; а Вікторія Косован взяла участь аж у семи олімпіадах і здобула сертифікати з історіЇ , зарубіжної та української літератури, мистецтва, української мови, диплом ІІІ ступеня з основ здоров’я та ІІ ступеня з англійської мови! Так тримати, дорогі наші розумнички! Успіхів вам і впевненості в своїх силах! До речі, з 25 січня по 28 лютого оголошено наступний етап предметних олімпіад онлайн і Вікторія Косован  знову  взяла участь в олімпіаді з англійської мови і планує не зупинятись на досягнутому.

Лариса Бобошко,

директор Станіславчицького НВК