Вшанували пам'ять воїнів, полеглих під час визволення сіл громади від нацистських окупантів

Дата: 29.01.2021 21:22

Для жителів села Станіславчик та села Матусів 30 та 31 січня - пам’ятні дати. Саме в ці дні 1944 року ціною неймовірних зусиль, у жорстокій битві з ворогом, воїни-герої виборювали нашу свободу, визволяючи села від нацистських окупантів. Дорогою ціною дісталася перемога. 30 січня, під час визволення Станіславчика, загинуло 107 воїнів, які похоронені в братській могилі. На території Матусова - пять братських могил, в яких покояться 136 воїнів різних національностей, які загинули, визволяючи село 31 січня.

Напередодні пам’ятної події, представники громади поклали квіти до Братської могили в селі Станіславчик та Обеліска Слави в селі Матусів,  вшанувавши хвилиною мовчання пам’ять воїнів, полеглих під час визволення сіл.

Пройдуть роки, змінюватимуться покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, і від усіх нас залежить, щоб пам'ять про них залишилися у серцях наступних поколінь. Бо без пам’яті немає майбутнього. Уклонімося ж тим, хто поліг у бою… Хто покрив рідну землю собою.

Вічна слава героям!