27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2021 08:25

У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту - однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни - це скорботний урок для всього людства, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології, яку сповідували прихильники фашизму. Через жахи нацистських таборів смерті пройшла безкінечна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише деяким з них вдалося вижити.

У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів та приєднуємося до загальної печалі. Будемо пам’ятати…