Шановні жителі громади!

Дата: 19.01.2021 08:58

19 січня ми відзначаємо свято Водохреща (Богоявлення або Йордан) - третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу, яке урочисто святкують православні та греко-католики. Свято Водохреща  пов’язане з основою життя - водою. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.

У цей особливий, наповнений святістю день, від себе особисто, від виконавчого комітету та депутатського корпусу сільської ради вітаю кожного жителя громади та  бажаю міцного здоров'я, гармонії, душевного умиротворення і спокою. Нехай свято Водохреща стане для всіх нас знаком духовного оновлення та затвердження в свідомості кожного твердої впевненості і надії на щасливе майбутнє, а цілюща йорданська вода змиє зневіру і хвороби, додасть сили і натхнення для щоденних добрих справ.

Зі святом!

З повагою голова громади Леся Шаповал