Вітаємо довгожительку!

Дата: 15.01.2021 11:26

У Матусівській територіальній громаді існує добра традиція – вітати жителів поважного віку з днем народження. Адже людям, на долю яких випали життєві випробування, потрібно зовсім небагато – чуйність та увага.

Однією з довгожителів  нашої  громади є Гарда Тетяна Григорівна, жителька села Матусів, яка 14 січня святкувала 92-й рік народження. Життєвий шлях іменинниці був нелегким. На її долю випав голодомор, Друга світова війна, період відбудови. З дитинства Тетяна Григорівна працювала в колгоспі, потім на цукровому заводі та санітаркою в Матусівській дільничній лікарні. Іменинниця має 3 дітей, 5 внуків, 8 правнуків.

З днем народження Тетяну Григорівну привітала голова громади Леся Шаповал, побажавши іменинниці благополуччя, здоров’я та довгих років життя.