Шановні жителі Матусівської громади! Від усього серця вітаю вас з прийдешнім Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2020 09:48

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай в святкову ніч  звучать найкращі побажання, а новорічне диво стане частиною вашого доброго настрою на увесь рік. Нехай об'єднаються в новому році всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої громади та України!

Міцного вам здоров'я, достатку, сімейного благополуччя! Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Веселих Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року! Миру і Божої благодаті в кожен дім!

З найщирішими побажаннями

голова громади Леся Шаповал