ЧАРІВНЕ   СВЯТО

Дата: 24.12.2020 08:33

19 грудня православні та греко-католики відзначають День пам’яті Святого Миколая Чудотворця. Це одне з найулюбленіших свят як для дітей, так і для дорослих. Чарівний і довгоочікуваний день — День святого Миколая. Адже саме в цей день  Микола Чудотворець ближче до нас, як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання… Варто лиш просити щиро, від усієї душі, з жаром люблячого і спраглого серця у кожному нашому слові! Не дарма ж у цей день дарують подарунки і бажають благополуччя. Все, що ми бажаємо близьким і коханим, обов’язково збудеться! Тож магічної ночі з нетерпінням чекають і дорослі, і діти, адже кожному з нас Чудотворець та його помічники приготували подарунки. Цьогоріч цей день припав  на суботу, тож напередодні, 18 грудня, до школи завітали гості- священник Блонський Петро Васильович і керівники  ПП Метроагрофірма ( ГК ЛНЗ) Ігор Анатолійович та Леся Анатоліївна Постернаки. Гості прибули не з порожніми руками. П.Блонський приніс «чарівну» торбинку, у яку усі чемні дітки Станіславчицького НВК поклали листи святому Миколаю. Петро Васильович розповів про історію життя і чудеса святого Миколая і додав, що в це чарівне свято Миколай здійснює найзаповітніші мрії, а тому побажав , щоб усі  мрії здійснилися саме так, як  хочеться. «Вірте   у диво, бо сьогодні все можливо», - додав він. І звичайно, учні та дошкільнята були в захваті від солодких подарунків, які вручили Постернаки Ігор Анатолійович та Леся Анатоліївна. Вони завжди бажані гості в нашій школі, адже допомагають вирішувати навіть найдрібніші проблеми, ніколи від них не відмахуючись. Щорічно саме напередодні Новорічних свят  учні отримують подарунки від ГК ЛНЗ. І приємно, що дорослі розуміють, як важливо для дитини відчути себе потрібною, поміченою, відзначеною. Вітаючи присутніх з наступаючими святами, Ігор Анатолійович побажав здоров»я і благополуччя, хороших оцінок  і радості , щастя і нових приємних  сюрпризів. Дзвінке дитяче «Дякуємо!» ще довго лунало в коридорах школи, зігріваючи душі дорослих теплом.

Лариса Бобошко, директор Станіславчицькогот НВК